Pandémia nám priniesla mnohé starosti, problémy a iné potreby, o ktorých je potrebné hovoriť. Vytvorili sme tak priestor na zdieľanie sa, na riešenie osobných, pracovných, rodinných problémov a nevypovedaných vecí.

ROZHOVORY BEZ ŠKATULIEK

Každý štvrtok od 10:00 sa  pravidelne stretávame na Rozhovoroch bez škatuliek. Ak sa chcete zúčastniť a potrebujete postrážiť vaše deti je potrebné nahlásiť sa vopred aspoň 3 dni na komunita@centrumrodiny.sk

 

rozhovory bez škatuliek
Čerpačka

ČERPAČKA

Pozývame všetkých, ktorí sa starajú o svojich blízkych doma, načerpať nové sily na stretnutí „Čerpačka“. Je to priestor na zdieľanie, vzájomnú pomoc a podporu za prítomnosti psychologičky Betky Baratkovej.  Stretávame sa v Klubovni, vchod zhora.

ANONYMNÍ ALKOHOLICI

V našich priestoroch sa pravidelne stretáva podporná skupina Anonymných alkoholikov. Je to v súčasnosti jediná skupina v rámci obvodu Bratislava IV. Ak poznáte niekoho, kto by sa chcel pridať, posuňte mu/jej info. Stretnutia sa konajú každú stredu, vchod zhora, dvere sú označené logom AA.

AA Skupina Dúbravka

Poskytujeme aj sociálne poradenstvo. Ak potrebujete poradiť v tejto oblasti napíšte mail na komunita@centrumrodiny.sk a dohodnite si osobné stretnutie s Evkou, sociálnou pracovníčkou.