Po dvoch rokoch pandémie sme opäť mohli uskutočniť komunitný výlet. V stredu  29.6.2022 sme sa vybrali na hrad Červený kameň, kde   sme si pozreli krásne priestory hradu aj jeho malebné zákutia. Po zaujímavej prehliadke sme sa presunuli do rekreačnej oblasti Harmónia, kde sme sa v príjemnom prostredí reštaurácie Bowling na spoločnom obede mohli porozprávať nielen o dojmoch z výletu …

Spájať komunitu sa dá rôznymi spôsobmi a spoločný výlet je tiež jedným z nich. Účastníkmi tohto boli deti / najmladšie malo 1 rok / a seniori / najstarší mal 78 / dobrovoľníci / nielen zo Slovenska, ale aj z Indie a Pakistanu / ľudia so zdravotným postihnutím / aj naši priatelia z DSS Rozsutec / a ďalší účastníci bez ohľadu na sociálny status aj národnosť. Táto príjemná akcia bola spojená  nielen s obohacujúcim  kultúrnym zážitkom, ale aj so zaujímavými rozhovormi a novými priateľskými vzťahmi. Aj vďaka tomuto výletu sme si mohli uvedomiť, aké dôležité je stretávanie a podpora vzťahov. Všetci sme komunita a vieme sa navzájom obohacovať. 

 

Komunitný výlet sa mohol uskutočniť vďaka finančnej podpore Nadačného fondu  Mercedes-Benz Financial pri Nadácií Pontis a prepravu nám zabezpečila prepravná spoločnosť Superbus.

Ďakujeme 🙂

No responses yet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *